Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha

O Uniwersytecie Dziecięcym

Najprostszym sposobem zachęcenia dziecka do odkrywania świata i zdobywania wiedzy jest rozbudzenie jego naturalnej ciekawości.

 

Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha przy współudziale Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego realizuje Dziecięcy Uniwersytet im. prof. Jerzego Stelmacha – Szczecińska Szkoła Jungów. Nasze cele to rozwijanie i poszerzanie wiedzy oraz zainteresowań dzieci w obszarze wielu dziedzin nauki, w szczególności w obszarze nauk o morzu i żeglarstwie.

 

Zapraszamy dzieci w wieku 9 – 12 lat zamieszkałe na terenie województwa zachodniopomorskiego do przeżycia niezwykłej przygody z nauką!

 

Rekrutacja odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny system rekrutacyjny. Nie prowadzimy zapisów drogą e-mailową, telefoniczną ani osobiście w siedzibie Organizatora.

 

O przyjęciu na studia nie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większej liczby chętnych niż liczba dostępnych miejsc, odbędzie się losowanie uczestników spośród złożonych zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu miejsc, tworzona jest lista rezerwowa, z której to kwalifikowani są uczestnicy w przypadku zwolnienia miejsc.

 

Lista uczestników podana zostanie na stronie internetowej Uniwersytetu. Uczestnicy zostaną także poinformowani o zakwalifikowaniu pocztą elektroniczną.

 

Rekrutacja elektroniczna trwa od 9 do 26 czerwca 2019 r. Ogłoszenie listy uczestników 28 czerwca 2019 r.

Uwaga – limit miejsc na rok 2019/2020 to 20 osób.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Witold Jabłoński 18-06-2018 11:31:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Witold Jabłoński 18-06-2018
Ostatnia aktualizacja: Sara Rynkiewicz 10-06-2019 14:20:35