Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha

Pracownicy

Imię i nazwisko

Funkcja telefon e-mail
Piotr Maras specjalista ds. projektów Unii Europejskiej 600  891 571 p.maras@centrumnauki.eu
Bartosz Klepacki specjalista ds. wystaw 511 935 924 b.klepacki@centrumnauki.eu
Wojciech Hawryszuk specjalista ds. digitalizacji 511 996 772 w.hawryszuk@centrumnauki.eu
Jan Januchowski specjalista ds. budownictwa 512 906 541 j.januchowski@centrumnauki.eu
Patrycja Skrobacka specjalista ds. edukacji 511 936 070 p.skrobacka@centrumnauki.eu
Przemysław Kowalewski specjalista ds. edukacji 603 637 040 p.kowalewski@centrumnauki.eu
Sara Maćkowiak sekretarka 511 935 934 s.mackowiak@centrumanuki.eu
Jarosław Dobrzyński Rzecznik Prasowy 511 996 949 rzecznik@centrumnauki.eu

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sara Maćkowiak 07-05-2019 14:58:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sara Maćkowiak 07-05-2019
Ostatnia aktualizacja: Sara Maćkowiak 09-01-2020 09:32:36